+420 226 288 278 (infolinka) info@setrivodou.cz
0 položek

Certifikované úsporné šetřiče a regulátory Eco Water Saving šetří vaše finanční prostředky i životní prostředí!

Úsporné šetřiče Eco Water Saving jsou řešením problému s velkou spotřebou vody. Ušetříte na nákladech vodného, stočného a energiích za ohřev teplé vody, při každodenním používání bez ztráty komfortu. V České domácnostech se průměrně pohybuje průtok umyvadlových a sprchových baterií mezi 15l – 20l / min, ale tak značný průtok není možné efektivně využít. 50 – 70% vody odteče do odpadu bez jakéhokoliv využití a s nimi i vaše peníze, které za vodu a její ohřev platíte. Naše úsporné technologie má garantovanou životnost 10 let a návratnost investice se pohybuje okolo 2-3 měsíců používání.

Technologie Eco Water Saving jsou certifikovány jako výrobek pro přímý styk s pitnou vodou dle Vyhlášky č. 409/2005 Sb. v platném znění.

Kromě úsporných šetřičů vám umíme zajistit i další sanitární produkty. V případě zájmu, nebo dotazů nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo naší infolinky.

Šetřič M24/M22 Antivandal

Úsporné šetřiče lze použít všude tam, kde chceme snížit množství spotřebované vody. Šetřiče Antivandal se od běžných perlátorů odlišují schopností uzamčení speciálním klíčem, díky kterému jej nelze z baterie demontovat a odcizit. Šetřiče Antivandal jsou vhodné například do škol, hotelů, restaurací, nemocnic atd.

Sprchový regulátor Eco Water Saving

Sprchový regulátor se montuje mezi sprchovou baterii a hadici. Je kompatibilní se všemi sprchovými hadicemi a bateriemi. Možnost volby průtoku na 6, 8, 10, 12 nebo 14 l/min.

Audit zdarma

V rámci našich služeb nabízíme klientům audit zdarma. Tato činnost zahrnuje zajištění specializovaného technika, který provede odbornou prohlídku vodovodních baterií a sprch na běžnou hygienu (stav – typ baterií).

V rámci užití speciálních nástrojů je uskutečněno měření tlaku vody (4 – 6 bar). Pro školky, školy či ubytovny nabízíme nastavení a vyrovnání tlaku. Dle zjištěných informací připravíme auditní zprávu (popis stavu budov) a připravíme graf investice a návratnosti. Následně se můžete těšit na nabídku.

Objednejte si audit spotřeby vody ZDARMA!

Provedeme u vás prohlídku vodovodních baterií a sprch na běžnou hygienu (stav – typ baterií), měření tlaku vody (4 – 6 bar), nastavení a vyrovnání tlaku (školy, školky, ubytovny) naším odborným technikem, vyhotovíme auditní zprávu (popis stavu budov) a návrh řešení úspor spotřeby vody, graf investice a návratnosti společně s cenovou nabídkou.

Vyzkoušejte naší on-line kalkulačku úspor

Spočítejte si, kolik orientačně můžete ušetřit na vodném, stočném a energiích za ohřev teplé vody při každodenním používání bez ztráty komfortu a jaká je návratnost investice do spořičů vody ve vaší domácnosti nebo firmě.

Naše reference

Výrobny a velké podniky

Základní a umělecké školy

Organizace

Města a obce

KONTAKTUJTE NÁS

Šetřivodou.cz

Eco Water Saving s.r.o.
IČO: 06680941
DIČ: CZ06680941

Pobočka Teplice
28. října 420/4
415 01 Teplice

Telefon